mobil ve seo uyumlu altyapı
Web Site Tasarımı

WEB TASARIM & YAZILIM

Kurumsal Web Site Tasarımı, Dinamik yapıya sahip Kontrol panelli Web Site
Web Tabanlı Projeler & E-Ticaret Yazılım

web site tasarım, yazılım firması. istanbul

İşletmeniz ve sizin içi bütçenize, amacınıza ve hedeflerinize yönelik Mobil ve SEO uyumlu alt yapıya sahip Modern, kullanıcı alışkanlıklarının analizleri doğrultusunda şık, kolay kullanıma sahip ve günümüz teknoloji dinamiklerine sahip web siteleri ve web tabanlı projeler geliştiriyor.

Bunu yaparken önce sizi, sonra ise rakipleri, müşterileri ve sektörünüzü iyi anlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bir sonraki aşama ise size uygun bir tarz oluşturmak veya var ise kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlamak.

Moderec, Çalışmış olduğu markalarının; dijital ortamda güçlenebilmesi için tüm deneyimini sunar. Güçlü Markalar, Güçlü Moderec!

TALEPLERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ...
Profesyonel Dokunuş ile öndesiniz!
Kontrol Panelli bir site tecih etmediyseniz üzülmeyin!

Moderec sizin için Kontrol paneline sahip olmayan web site tercihlerinizde, tasarımın dışında da ihtiyaç olan tüm metin ve görsel düzenlemeleri, tüm SEO kriterlerini gözeterek size anahtar teslim bir web site teslim eder. Moderec Ekibi işini yaparken sizde işinize odaklanın!

Siz Nasıl İsterseniz!
Gelişmiş İçerik Yönetim Panelli Web Siteniz ile güç sizde!

Gelişmiş İçerik Yönetim paneli ile web sitenizin her noktasına müdehale edebilirsiniz. Moderec geliştirmiş olduğu size özel Kontrol panelleri ile web sitenizin yönetimi tamamen size aittir. İçerik Üretebilir, kendi görsellerinizi tercih eebilirsiniz. Üstelik her bir ayrıntı sizin kontrolünüzde!

moderec - web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, yazılım firması, istanbul
Gözünüz aydın! Dijital Ortamlarda Sizin gibi, sizin için düşünen nur topu gibi bir ajanasınız var!
Sizin için düşünen ve çalışan mod!

Gözünüz aydın! Sizin için araştıran, düşünen, planlayan ve çalışan birileri var artık. Dijital dünyadaki çözüm ortağınız...

moderec - sosyal medya hesapları yönetimi, sosyal medya reklamları, danışmanlığı fşrması, istanbul
Ürün ve hizmetlerinizi, markanızı hedef kitlenize ulaştıran; Sosyal Hesaplarınızı yönetmenin en kolay modu!
Sizin için Sosyalleşen mod!

Ürün ve hizmetlerinizi, markanızı hedef kitlenize ulaştıran; Sosyal Hesaplarınızı yönetmenin en kolay modu... ModeSocial!

İşletmeler için büyümenin ve kurumsallaşmanın, süreç yönetimini ve kayıt altında tutmanın en akılcı, pratik ve işlevsel yazılım modu!
Süreçleri Organize Eden mod!

İşletmenizin yapısına ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve geliştirilen, süreçleri yöneten yazılımlar modu... ModePro!